KONFIRMATION 2018

Fredag den 27. april kl. 9.30

Clara Havgaard Bjerring, Mejslingvej 60, Vejle

Katrine Vingborg Bech, Smalfort 18, Egtved

Lotte Kjær Høgsberg Johansen, Ballesgårdvej 10, Egtved

Lærke Høj Højrup Johansen, Hejlskovparken 61, Egtved

Marthine Ida Due Johansen, Præstevænget 2, Egtved

Nicoline Emilie Hestbæk, Oustrupvej 29, Egtved

Trine Grosen, Brudesøvej 20, Egtved

Andreas Hallum Egebro Birkkjær, Hjelmdrupvej 37, Egtved

Danni Lippert Larsen, Brudesøvej 7, Egtved

Emil Roed Sommer, Damhusvej 8, Vejle

Jakob Sønnichsen Dinsen, Kirkevej 26, Egtved

Kristoffer Nedergaard Andersen, Overgårdvej 76, Egtved

Mads Rosenlund Sørensen, Syrenhaven 9, Egtved

 

Fredag den 27. april kl. 11.00

Anna Skovsgård Pabst, Æblehaven 29, Egtved

Anne Lund Mejer, Æblehaven 118, Egtved

Caroline Lund Mejer, Æblehaven 118, Egtved

Josefine Bagger Sommerlund, Bølling Tværvej 7, Egtved

Julie Schultz Bohn-Holm, Frydsvej 27, Egtved

Julie Søgaard Varming, Æblehaven 11, Egtved

Kate Johansen Dix, Jagtvej 17, Egtved

Lovia Abena Agyapong Frempong, Østergade 19, Egtved

Sara Christina Lund, Ørvigvej 74, Egtved

Thea Fløe Holdt, Hejlskovparken 96, Egtved

Christoffer Hviid Christensen, Syrenhaven 10, Egtved

Gustav Speedtsberg, Østergade 18, Egtved

Magne Niels Hedegaard Hansen, Skærsøgårdvej 3, Vejen

Magnus Hovgaard Styrbæk, Hejlskovparken 80, Egtved

Mikkel Brandt Christensen, Hjelmdrupvej 56, Egtved

Rasmus Moos Jespersen, Hejlskovparken 24, Egtved

                            

Lørdag den 28. april kl. 10.00

Amalie Jæger Læborg Rolver, Æblehaven 114, Egtved

Anna Held Hjorth, Knudsbølvej 12, Egtved

Cecilie Bladtkramer Juhl-Pedersen, Bøgvadvej 9, Egtved

Josefine Felicia Boje Hasselstrøm Larsen, Ballevej 4, Bredsten

Julie Rytter Hansen, Hjelmdrupvej 27, Egtved

Kathrine Keseler List, Amhedevej 1, Egtved

Louise Lykke Gade, Hejlskovparken 108, Egtved

Louise Møller Skou, Brudesøvej 2, Egtved

Lærke Lund Madsen, Østerlundvej 5, Egtved

Maja Dalgård Hansen, Hejlskovparken 114, Egtved

Rebekka Morell, Kirkevej 29, Vejen

Alexander Hornbech Nielsen, Vestergade 21, Egtved

André Hornbech Nielsen, Vestergade 21, Egtved

Asger Rebsdorf Carøe, Refsgårdvej 14, Egtved

Gustav David Schulz, Ribevej 147, Vejle

Joakim Hummelshøj Skanderup Madsen, Hjelmdrupvej 86, Egtved

Jonathan Lauth Hansen, Oustrupvej 8, Egtved

Kristian Sebbelin Hjortlund, Vinkelgårdsvej 1, Egtved

Magnus Dahl Wyke, Højmarken 9, Egtved

Magnus Wind, Søndergade 72, Egtved

Mathias Laramie Lund, Dalgade 13, Egtved

Oliver Bundsgaard, Syrenhaven 7, Egtved

Patrich Valentin Jensen, Ørvigvej 35, Egtved

Sebastian Andreas Hansen, Parkvej 5, Egtved

Waldemar Lundum Schnoor


TIRSDAGSHOLDET


TORSDAGSHOLDET


FREDAGSHOLDET